Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Озброєні злочинці відкрли вогонь по працівникам міліції (Фото)

6 жовтня 2015 р., 09:30

Усе йшло за планом

Діяти в екстремальних ситуаціях під час затримання злочинців днями навчалися працівники Державної Служби охорони при УМВС Закарпатської області. Відпрацювали затримання в магазині злочинців зі зброєю

За легендою на об’єкті під охороною ДСО спрацювала сигналізація. Держохоронці отримали повідомлення про спрацювання від чергового і виїхали на місце події. По прибутті до імітованого універмагу, під час огляду прилеглої території, стало зрозуміло - зловмисники в приміщенні. Правопорушників виявилось двоє до того ж вони озброєні й мирно здаватися не думали. В процесі обстеження території працівниками ДСО грабіжники «відкрили» вогонь по працівниках міліції. За таким сценарієм вдосконалювали свої навики дій в екстремальних ситуаціях працівники Закарпатського УДСО.

- Ми провели навчання, з задіянням групи затримання. Все було організовано максимально реально – міліціонери, умовні злочинці. Використовували зброю для пейнт-болу. Для набуття практичних навичок дій в екстремальних ситуаціях міліціонери ДСО відпрацьовують подібні сценарії часто. Нажаль, сьогодні в країні така ситуація, що доводиться бути готовив до всього,- розповів Віктор Черевко, старший інспектор ВКЗ за напрямком професійної підготовки УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

- Сьогодні я був у ролі злочинця, - розповідає Василь Микульця, командир СВГЗ УДСО. Мої колеги з групи затримання спрацювали грамотно. Спочатку на вході до імітованого універмагу затримали мого подільника. Мені-то вдалося втекти, щоправда, не довго тішився волі: я таки був «знешкоджений», отримав «поранення» в ногу.

{g}

Чи не кожного дня під час виконання своїх професійних обов’язків міліціонери охорони стикаються з подібними ситуаціями. Зазвичай часу на роздуми немає. Інспектор групи затримання Ігор Щербанич працює в ДСО відносно недавно , та вже знає, - під час затримання буває що завгодно. Каже:

- Добре, що є нагода потренуватись й відпрацювати подібні ситуації. Навчання такого роду в нас проходять чи не кожного тижня. Зазвичай сценарій максимально наближений до реальності. Вчимося заради власної безпеки.

Загалом, діяли міліціонери ДСО тактично грамотно. Одного із злочинців «знешкодили», іншого «затримали». Роботу працівників спеціальної групи затримання під час опрацювання екстремальної ситуації оцінили на «добре».

УДСО при УМВС України в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com