Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Заступник Уповноваженого Уряду Угорщини поскаржився на закарпатських дорожників (ФОТО)

12 жовтня 2015 р., 21:45

При виконанні ремонтних робіт асфальт потрапив просто у Тису!

7 жовтня 2015 р. до Заступника Уповноваженого Уряду України з питань водного господарства на прикордонних водах з Угорщиною, начальника Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса Чіпака В.П. звернувся з офіційним листом заступник Уповноваженого Уряду Угорщини з питань прикордонних вод з Україною щодо викидання в р. Тису решток асфальтного покриття під час виконання ремонтних робіт дорожного покриття мосту на р. Тиса, що є порушенням природоохоронного законодавства.

Басейнове управління водних ресурсів р. Тиса в межах повноважень та компетенції негайно звернулося до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо термінового реагування на ситуацію з викидання в р. Тису решток асфальтного покриття під час виконання ремонтних робіт дорожнього покриття мосту на р. Тиса (КПП Чоп).Такі дії дорожників є не тільки порушенням природоохоронного законодавства України, а й взагалі неприпустимими та такими, що ганьблять країну перед нашими європейськими сусідами, ускладнюють добросусідські відносини між Угорщиною та Україною.

БУВР Тиси запропонував невідкладно провести обстеження місця виконання ремонтних робіт та вжити всі можливі заходи щодо припинення порушень згідно діючого законодавства України.

Сподіваємось, що Служби автомобільних доріг у Закарпатській області дослухаються до порад і в майбутньому будуть дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.

Довідково. Асфальт – це суміш мінеральних матеріалів (гравій і пісок) і бітумів. Це тверда або в’язка речовина майже чорного кольору штучного виготовлення, яка утворюється з деяких нафт у результаті їх окиснення і випаровування легких фракцій. Є сумішшю окиснених вуглеводнів (продуктів нафти).

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp