Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Іноземець позбувся автівки на Закарпатті

2 листопада 2015 р., 12:40

Через махінації...

На митному посту «Дякове» працівники митниці вилучили в громадянина Словаччини авто «TOYOTA LAND CRUISER 200». Причина – подання митному органу як підстави для переміщення автомобіля документів, що містять неправдиві відомості.

Пройти митний контроль іноземець вирішив «зеленим коридором». Як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу він подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та дублюючу картку, видані йому на вищезгаданий автомобіль.

При усному опитуванні словак заявив, що переміщує через митний кордон виключно особисті речі та заперечив наявність у нього будь-яких товарів, заборонених або обмежених для переміщення через митний кордон України.

Але коли транспортний засіб було виведено із загального потоку для проведення митного огляду, то з’ясувалося, що ідентифікаційне номерне позначення піддавалося змінам та нанесене на раму не заводським способом.

Як наслідок — за порушення митних правил авто «TOYOTA LAND CRUISER 200» вартістю 1 млн 773 тис. грн вилучено, розповіли у відділі комунікацій Головного управління ДФС У Закарпатській області.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com