Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З кінця липня на Закарпатській митниці змінено 90% керівного складу

10 листопада 2015 р., 14:40

Керівник митниці Володимир Колесніков про реформування, зміну керівників, тестування та боротьбу з корупцією.

– Реформування, яке сьогодні проходить в українській митниці, покликане не просто зробити косметичний ремонт, а має підтвердити, що європейський напрямок, який обрала Україна втілюється в життя. Наразі, саме в Закарпатській митниці ДФС про це не дуже багато говориться, бо, вважаю, краще більше реальних справ, ніж розмов, – зазначає Володимир Колесніков, начальник Закарпатської митниці ДФС.

– Одне з головних завдань, яке стоїть перед нами, – мінімізувати контрабанду товарів через митний кордон. В цьому ключі робота проводиться не тільки у виявленні та припиненні порушення під час здійснення митних формальностей на кордоні, але і в попередженні зловживань службовими особами щодо їхніх дій чи бездіяльності, які могли б сприяти незаконній діяльності контрабандистів, – наголошує очільник митниці.

Починаючи з 22 липня 2015 року, з урахуванням позиції Кабінету Міністрів України, внаслідок вжитих заходів щодо покращення роботи митниці змінено 90% керівного складу Закарпатської митниці ДФС по всій вертикалі, зокрема було призначено нового начальника митниці, першого заступника, заступників та начальників митних постів.

Відповідно до розпоряджень Державної фіскальної служби з метою перевірки інформації щодо можливих порушень службової дисципліни у діях посадових осіб Закарпатської митниці ДФС були проведені службові розслідування за результатами яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 8 посадових осіб керівного складу митниці.


Державна фіскальна служба впроваджує нові методи і способи підбору персоналу. Так, буквально на днях буде проведено комп’ютерне тестування працівників. Це тестування покликане визначити професійні та особистісні якості працівників ДФС. До тестування залучено консорціум незалежних HR-експертів.

– Хочу наголосити, що ми працюємо для людей, для бізнесу, ми рухаємось у напрямку забезпечення максимально зручних сервісів, спрощення митного оформлення, але при цьому не допускаємо толерантного ставлення до корупції – це наш ворог номер один, і ми запрошуємо всіх небайдужих, свідомих громадян долучатися до цієї боротьби. Один із способів – антикорупційний сервіс «Пульс», що функціонує за номером телефону (044) 284-00-07. Ви можете повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників митниці, можливі корупційні дії з їх боку. Телефонуйте, звертайтесь, разом ми досягнемо ефективного результату швидше, – підкреслює очільник митного відомства.


Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com