Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Із лютого набув чинності новий класифікатор митниць ДФС

2 лютого 2017 р., 13:15

Інформують закарпатців

З 1 лютого 2017 року набрав чинності наказ ДФС України, яким затверджено Класифікатор ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв. 

Запровадження в національне законодавство України положень Конвенції про єдиний режим транзиту від 20 травня 1987 року, передбачає застосування транзитної декларації типу Т (Т1, Т2, тощо). 

Транзитна декларація базується на даних, які містяться у Конвенції про єдиний режим транзиту від 20.05.1987, та містить необхідні відомості, зокрема, дані щодо MRN, LRN, GRN (основний, локальний довідкові номери та номер гарантії), митниць відправлення, транзиту та призначення. Структура наведених довідкових номерів MRN, LRN, GRN містить відповідні коди підрозділів митниць. 

Інформація щодо митниць повинна бути розміщена договірними країнами на офіційному сайті Європейського Союзу EUROPA.EU у вигляді Customs Office List, форма яких також передбачає наявність кодів підрозділів митниць. Інформація, що міститься у Customs Office List, використовується учасниками транзиту при заповненні, перевірці транзитної декларації, для визначення митниці призначення тощо. 

Такі коди митниць створюються за формою чітко встановленою Конвенцією про єдиний режим транзиту від 20.05.1987 року. 

Із наказом від 19 січня 2017 року № 26 «Про затвердження Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів» можна ознайомитись перейшовши за посиланням

Детальніше за посиланням.
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com