Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Команда спортсменів з Ужгорода взялась організовувати клубні вечірки

1 грудня 2015 р., 18:36

Відпочивайте якісно та здорово!

Якщо вечером вийти прогулятись по нічним клубам, так-би мовити в розпал свята, то що там можна побачити?

А побачити там можна море алкоголю, море людей, які танцюють, веселяться і відпочивають. Мало хто з прихильників нічного життя здогадуються, де вони насправді знаходяться. Перше, що спадає на думку, це місце відпочинку, де можна випити, розслабитись й забути про повсякденне життя.

А що ж насправді представляють собою подібні заклади?

В першу чергу нічні клуби це - плацдарм для комерції, алкогольної індустрії, дохід якої формує той відсоток населення, котрий приходить до клубів аби випити, розслабитись і відпочити. Нажаль дуже часто подібний відпочинок переростає в п'янство ледь не до втрати свідомості.

Дуже погано, коли під впливом прихованої реклами, прагнення в доросле життя , до вищеописаний дій прихиляється підростаюче покоління. В даний момент це являється реальною проблемою, яка вимагає швидкого вирішення.

Незадовго після запуску нашої команди по проведенню вечірок "LIKE A BOSS COMPANI" В п'ятницю 20-го листопада ми провели веірку у відомому в Ужгороді клубі "Maximus". Сюжет якоє ми максимально наповнили спортивними нотками, та закликами до здорового способу життя.

Такого роду вечірку ми реалізували спільно з організацією "Lecho V Plecho" цілі якої відповідають нашим цілям, а саме: Дати можливість любителям клубного відпочинку, відпочивати якісно та здорово, незалежно від віку.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com