Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

МЗС не рекомендує українцям їхати у країни Південної Америки через вірус

29 січня 2016 р., 10:54

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматись від подорожей у країни Південної Америки, узв’язку із зростанням кількості випадків зараження вірусом Зіка.


Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

У зв’язку із зростанням в країнах Південної Америки та Карибського басейну (зокрема, в Бразилії, Мексиці, Чилі, Еквадорі, Домініканській Республіці) кількості випадків зараження вірусом Зіка, що є збудником захворювань на мікроцефалію, вроджену аномалію головного мозку у новонароджених, а також високим ризиком інфікування іншими видами небезпечних захворювань, такими як лихоманка денге та чікунгунья, МЗС рекомендує громадянам України (насамперед, вагітним жінкам та жінкам, які планують вагітність) утриматися від поїздок без крайньої необхідності до країн Латинської Америки до стабілізації епідеміологічної ситуації в регіоні.

В МЗС також зазначили, що громадянам України, які перебувають в країнах Південної Америки та Карибського басейну, слід враховувати, що вірус Зіка передається через укуси комарів Aedes aegypti, у зв’язку з чим наполегливо рекомендується дотримуватися профілактичних заходів: користуватися репелентами, носити закритий одяг і утримуватись від прогулянок біля водойм, у лісах і парках.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com