Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Вузлову лікарню станції Чоп хочуть передати у власність територіальної громади

18 березня 2016 р., 19:41

Щоб не виникало фінансових чи будь-яких інших проблем

Тож на четвертому пленарному засіданні другої сесії облради вони скерували на адресу Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України Звернення щодо фінансування ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» та передачі майна закладу у спільну власність територіальних громад області.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

«Депутатський корпус Закарпатської обласної ради, - наголошується у документі, - стурбований проблемами подальшого функціонування Державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця», зокрема щодо фінансування закладу у 2016 році та врегулювання майнових питань.

Згідно з додатком 10 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» на фінансування з місцевих бюджетів Закарпатської області передано 4 заклади охорони здоров'я, у тому числі Державний заклад «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця».

10 липня 2015 року Чопською міською радою прийнято рішення про надання згоди на передачу майна зазначеного закладу у комунальну власність та, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 975-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров'я у власність (спільну власність) територіальних громад», передбачено передачу цілісного майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» у власність територіальної громади м.Чоп.

Однак до цього часу жодних заходів щодо передачі цього майна у комунальну власність не здійснено.
На сьогодні цілісний майновий комплекс та майно, яке розташоване у м. Чоп, вул. Молодіжна, 12, використовується закладом на договірних засадах і належить публічному акціонерному товариству «Українська залізниця». Відповідно до пункту 4 статті 10 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» порядок передачі майна, внесеного до статутного капіталу Товариства, визначається Кабінетом Міністрів України».

Виходячи з викладеного вище, для вирішення проблеми фінансування закладу депутати просять забезпечити прийняття відповідних нормативних документів для передачі майна Державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» з державної власності у власність територіальної громади м.Чоп.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com