Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Якщо на Закарпатті ліс рубають лісівники, то вони одразу ж і відновлюють

5 травня 2016 р., 13:20

Тема, яка не втрачає актуальності.

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства вважає, що тема збереження Карпатських лісів є надзвичайно актуальною і потребує об’єктивного, фахового, неупередженого і правдивого висвітлення.

 

Так, останнім часом на будь-яку інформацію про вирубку лісу громадяни реагують гостро, адже всі ми бачимо, що деревина вивозиться. Але вона транспортується через Закарпаття за кордон не тільки з Закарпатської, але й із Львівської та Івано-Франківської областей. Натомість усі ділянки, на яких відбуваються рубки, здійснюється й лісовідновлення.


Щодо останньої інформації (територія на Червоній горі, що на Мукачівщині), про яку йде мова в ЗМІ, то ця ділянка представляла собою суцільну санітарну рубку в Мукачівському лісництві ДП «Мукачівське ЛГ», яка проводилася у минулому році в кварталі 10 виділ 13 площа 3,9 гектара згідно лісорубного квитка №451304 від 17 липня. Виписаний лісорубний квиток на підставі Акту обстеження, яке проводилося 10 липня та Дозволу ЗОУЛМГ №03-29-1094 від 13 липня.

На цю ділянку було надано відстрочення на заготівлю деревини до 31 травня цього року. На даний момент рубка в стадії завершення, вона була доцільною.


На свіжовирубаній ділянці площею 3,9 гектари лісівники одразу ж заклали новий ліс. Висадили 21 тисячу саджанців дуба. Поряд ще залишилася ділянка ялинового лісу площею три гектари, в якому теж багато всохлих дерев.

- Якщо дерева вже пошкоджено шкідником - це означає, що дерево хворе і за рік-два стане сухим. Цю ділянку лісу теж потрібно вирубувати і засаджувати по-новому. Так ми постійно і робимо, - каже директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський.


Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com