Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Національних природних парках краю стартував проект охорони природи

6 червня 2016 р., 09:00

Серед них Синевир та інші парки.

Аби підтримати довкілля.

У середині травня стартував шестирічний проект «Підтримка природоохоронних територій в Україні», націлений на покращення ефективності управління природоохоронних територій та збереження їх екологічних цінностей.

 

Проект фінансується німецьким Банком розвитку Kreditanstalt fürWiederaufbau (KfW).

Проект реалізується Міністерством екології та природних ресурсів України в співпраці з Всесвітнім фондом природи WWF в Україні, Українським товариством охорони птахів, Франкфуртським зоологічним товариством та німецькою компанією AHT GROUP AG.

Запропонована географія проекту:

1. Природний заповідник «Горгани»

2. Карпатський біосферний заповідник

3. Карпатський національний природний парк

4. Національний природний парк «Синевир»

5. Ужанський національний природний парк

6. Верховинський національний природний парк

7. Вижницький національний природний парк

8. Яворівський національний природний парк

Під час проекту будуть розроблені плани розвитку відібраних природоохоронних територій, розбудована інфраструктура, а також забезпечені обладнання та проведена підготовка персоналу, необхідні для реалізації планів розвитку. Буде проведена велика інформаційна робота з місцевими жителями, щоб забезпечити підтримку розвитку природоохоронних територій. Також планується залучати місцеве населення, яке проживає у межах відібраних природоохоронних територій або у безпосередній близькості до них, для участі в соціально-економічних заходах, в які планується інвестувати кошти. Географія проекту планується бути розширеною в інші регіони країни.

Наразі, проект знаходиться на початковій стадії: вже створено команду, формуються ключові завдання, готуються відповідні документи та налагоджуються зв’язки між учасниками. Команда проекту цілком розуміє, що природно-заповідні території потребують якнайшвидших рятівних заходів, з метою забезпечення їх мінімального ефективного функціонування вже зараз,.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com