Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чоловік дипломата-контрабандиста десятки разів перевозив цигарки через кордон

10 червня 2016 р., 20:08

І кожного разу прикривався дипломатичним листом

Сергій Ліщишин, який використав для контрабанди цигарок лист від посольства України в Словаччині, підписаний його дружиною-дипломатом, здійснив через кордон десятки рейсів, імовірно, з контрабандою.

Зокрема, LB.ua з посиланням на джерело в дипломатичних колах повідомляє, що йдеться про два десятки рейсів із напевно контрабандною метою.

"Він здійснив 20 рейсів", - повідомив співрозмовник видання.

Як відзначив дипломат, на якого посилається LB.ua, на кожен рейс у водія був лист про нібито дипломатичну пошту в автомобілі, підписаний його дружиною, першим секретарем посольства України у Словаччині Оксаною Ліщишин.

Водночас, інформація "Європейської правди" свідчить про значно більшу кількість "ходок" - більше півсотні перетинів кордону.

При цьому притягнути Ліщишина до кримінальної відповідальності неможливо - 4 роки тому контрабанда була декриміналізована.

Як відомо, 23 травня громадянин України в автомобілі з дипломатичними номерами намагався вивезти з країни майже 60 тисяч пачок цигарок під виглядом дипломатичного вантажу.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив ім’я того, хто намагався провезти контрабанду – ним виявився Сергій Ліщишин, котрий є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.

Пізніше стало відомо, що МЗС здійснює службове розслідування щодо працівниці посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, чоловіка якої затримали з контрабандою.

Післ оприлюднення детальних даних про діяльність Гаваші, президент звільнив скандального посла України в Словаччині.

Оксану Ліщишин було відкликано до Києва, проводиться службова перевірка щодо її діяльності. Однак МЗС бракує оригіналів листів для притягнення її до відповідальності.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp