Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Через негоду можливі затримки поїздів, що курсують на Закарпаття

21 червня 2016 р., 18:32

Сьогодні затримались більше двох десятків поїздів

Через негоду пошкоджено залізничний шлях і електричні лінії

Регіональна філія «Львівська залізниця» скерувала усі відповідні служби та зосередила зусилля працівників на відновлення функціонування магістралі після грозових дощів, які пройшли вчора та проводжують іти сьогодні практично по всій території західних областей України. Відтак, залізничники просять пасажирів із розумінням поставитись до можливих затримок потягів у зв’язку із відновлювальними роботами.

За інформацією апарату головного ревізора з безпеки руху, вдень 20 червня та уночі 21 червня через спричинені грозою відсутність напруги у контактній мережі та падіння дерев на лінії електропередач, довелося затримати в дорозі 22 потяги на Закарпатті, Львівщині, Рівненщині та Прикарпатті. Переважна більшість цих поїздів прибували до кінцевої зупинки з запізненням до 2 годин. Сьогодні стихія продовжує завдавати труднощів для роботи магістралі, однак залізничники докладають максимум зусиль до якнайшвидшого усунення пошкоджень, відновлення руху та забезпечення безпеки пасажирів та працівників магістралі.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp