Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті надаватимуть шефську допомогу військовій частині

13 липня 2016 р., 16:00

Протягом чотирьох років

Закарпатським обранцям пропонується розглянути та затвердити проект рішення про Програму надання шефської допомоги військовій частині 3002, яка розташована на території області на 2016-2020 роки.

Мета прийняття рішення – надання органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування допомоги у забезпеченні пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами підрозділів військової частини 3002, прийняття відповідних програм для фінансування проведення зазначених заходів.

Реалізація Програми відбуватиметься впродовж чотирьох років. Фінансування видатків, передбачених Програмою, здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел незаборонених законом, - повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Рішення забезпечить якісне і своєчасне виконання Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України».Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com