Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Горе-бізнесменів затримали митники

3 серпня 2016 р., 17:41

На Закарпатті

Бо везли не ту деревину.

Працівники Закарпатської митниці ДФС завадили вивезти із України деревину колоту із граба, яку експортували в Словаччину із неправдивими документами. В зону митного контролю митного поста «Тиса» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України» вантажний автомобіль «DAF» з напівпричепом «KRONE» заїхав 30 липня 2016 року. 

Керував вантажівкою громадянин України, що працює водієм в приватного підприємця із Закарпатської області.Згідно з поданими водієм до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України в митному режимі «експорт» переміщувалась «деревина паливна колота з дуба та бука», загальними об’ємом 28,21 м. куб. та вартістю 880 Євро. Відправник товару українське товариство, а одержувач словацьке. Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу, із залученням спеціаліста, встановлено невідповідність товару заявленому в товаросупровідних документах: у напівпричепі переміщувалась не «деревина колота з бука та дуба», а «деревина колота із граба». Таким чином, директор товариства, який особисто оформляв товаросупровідні документи на вантаж, вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Він подав митному органу, як підставу до митного оформлення документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, деревину вилучено.
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp