Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті буде страховий фонд документації

2 вересня 2016 р., 13:22

Його створять

Найближчим часом.

Щоб у разі необхідності забезпечити органи влади та спеціалізовані служби документами, необхідними для проведення відбудовчих робіт, а також у найкоротші терміни провести будівельні і аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах, які мають важливе значення для економіки області, об’єктах систем життєзабезпечення населення, на потенційно-небезпечних об’єктах, на об’єктах історико-культурної спадщини тощо.

На розгляд четвертої сесії обласної ради вноситься проект рішення про програму створення страхового фонду документації Закарпатської області на період до 2020 року.

У розділі «Загальні положення» зазначається, що обласний страховий фонд документації – це банк документів страхового фонду документації, який створюється обласною державною адміністрацією і є складовою частиною страхового фонду документації України. До складу цього фонду входять документи страхового фонду на продукцію, об’єкти будівництва, об’єкти систем життєзабезпечення населення, потенційно-небезпечні об’єкти, об’єкти культурно-історичної спадщини, розташовані на території області, але не входять документи страхового фонду, які створюються центральними органами виконавчої влади за відповідними галузевими програмами. Роботи щодо його створення здійснюються з додержанням усіх вимог чинного законодавства.

Основними завданнями цієї програми є створення страхового фонду документації для забезпечення:здійснення заходів щодо запобігання аваріям і катастрофам, оцінки ситуацій, прийняття рішень та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які виникають на об'єктах та окремих територіях, що підлягають постійному та обов'язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами; проведення відбудовчих робіт під час ліквідування надзвичайних ситуацій та відбудовчих робіт на об'єктах і спорудах систем життєзабезпечення і транспортних зв'язків, об'єктах промислового і цивільного призначення у разі втрати або неможливості отримання документації на них; проведення відбудовчих робіт (консервація, реставрація, реабілітація, музеєфікація, ремонт) на об'єктах культурної спадщини, зруйнованих в умовах особливого періоду та надзвичайних ситуацій, а також унаслідок природного старіння конструкцій; відтворення об'єктів культурної спадщини і документації на них, а також культурних цінностей - у разі втрати оригіналів, а також реставрація - у разі пошкодження оригіналів; організації виробництва продукції господарського призначення, яка має важливе значення для сталого функціонування економіки області, в разі втрати або неможливості отримання документації на неї.

Фінансове забезпечення заходів програми здійснюється за рахунок кошти місцевих бюджетів;власних коштів підприємств, установ та організацій, і у межах видатків, передбачених в обласному бюджеті на відповідний бюджетний рік.

Обсяги фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми з обласного бюджету – 57,5 тис. гривень, з яких: на 2017 рік – 2,9 тис. гривень,

на 2018 рік – 17,4 тис. гривень, на 2019 рік – 17,2 тис. гривень, на 2020 рік – 20,0 тис. гривень.

Щороку після розгляду ходу реалізації програми у відповідному році на сесії обласної ради може здійснюватися коригування програми.

Реалізація цієї програми дозволить, у разі необхідності, забезпечити органи влади та спеціалізовані служби документами, необхідними для проведення відбудовчих робіт, а також у найкоротші терміни провести будівельні і аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах, які мають важливе значення для економіки області, об’єктах систем життєзабезпечення населення, на потенційно-небезпечних об’єктах, на об’єктах історико-культурної спадщини тощо.

Прес-служба Закарпатської облрадиСхожі новини

В Ужгороді відкриють тендерну документацію будівництва спортивно-реабілітаційного центру для людей з особливими потребами та учасників АТО
В Ужгороді відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації
На Закарпатті видано понад 17 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
Потенційна Великобичківська ОТГ готує документацію для створення об’єднаної громади
Зміни щодо подачі документації із землеустрою до електронного Державного фонду
На Закарпатті видано понад 16 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
В Ужгороді тривають громадські обговорення містобудівної документації
Головний ДАІвець Закарпаття став хрещеним батьком понад сотні малюків (Фото)
Бійці 128 бригади вболівають за збірну України (Фото)
­­­Новий керівник Служби автодоріг Закарпаття Михайло Попович про ямки на закарпатських дорогах і фінансові ями дорожників

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp