Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Патрульні з працівниками Уктрансбезпеки провели відпрацювання

22 вересня 2016 р., 18:33

І виписали протоколи порушникам

Сьогодні з 7:40 відповідно до Спільного плану проведення загальнодержавних заходів з безпеки на транспорті в Ужгороді відбулись спільні відпрацювання патрульних Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева та працівників Укртрансбезпеки в Закарпатській області.

Відпрацювання відбувалися з урахуванням фактичних місць накопичення автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення дозвільних документів передбачених законодавством про автомобільний транспорт.

У результаті відпрацювання перевірили 15 автівок, більшість водіїв яких мали порушення. Патрульні винесли 1 постанову за керування транспортним засобом без відповідних документів, а колеги з Укртрансбезпеки 12 протоколів за порушення вимог автотранспортного законодавства.Пам’ятайте, що за керування транспортним засобом без відповідних матеріалів передбачена відповідальність!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com