Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Цинцадзе каже, що посприяє будівництву Берегівської окружної дороги

26 вересня 2016 р., 19:02

На своєму рівні

Аби все було добре.

Іванна Цинцадзе запевнила, що на своєму рівні посприяє будівництву Берегівської окружної дороги до кордону з Євросоюзом
Перспективи відкриття нових міжнародних пунктів пропуску на Закарпатті обговорили під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та керівники краю – голова ОДА Геннадій Москаль та в.о. голови облради Петро Грицик.

--19 пунктів пропуску, які нині діють на Закарпатті, не витримають навантаження після запровадження безвізового режиму з ЄС, - наголосив Г. Москаль. – Тому як ніколи на часі будівництво нових та відкриття «історичних» пунктів пропуску – зокрема, «Соломоново-Чієрна», «Забрідь-Уліч», «Біла Церква-Сігету Мармацієй». Сусідні країни готові до будівництва інфраструктури, а в наших міністерствах чомусь усе «тягнеться».

Під час зустрічі також обговорили і перспективу приєднання до міжнародного транспортного коридору, будівництво закарпатської ділянки автомагістралі М-3, а також розбудови об’їзної дороги навколо м. Берегово. Іванна Климпуш-Цинцадзе запевнила, підняті питання триматиме на контролі та винесе їх на розгляд українсько-угорської міжурядової комісії ще до зустрічі Прем’єр-міністрів двох країн, яка запланована на кінець листопада.
Віце-прем’єр-міністр цікавилася і станом підготовки області до опалювального сезону - забезпеченням дровами та вугіллям об’єктів соціальної сфери, а також кількістю переданих до Державної інспекції з енергонагляду актів готовності котелень.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com