Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Рахівщині полісмени застерігали підприємців (ФОТО)

27 жовтня 2016 р., 16:20

Не мати справи з недобросовісними постачальниками.

У Ясіня.

В смт. Ясіня за результатами спільної наради влади, поліції та бізнесу було прийнято рішення посилити заходи з охорони лісових масивів від несанкціонованих рубок та вивозу деревини за межі Закарпаття Т.в.о. начальника Рахівського відділення поліції Володимир Мателега провів спільну зустріч з керівництвом районної ради, селищним головою Ясіня та сільськими головами Лазещини та Чорної Тиси спільно з керівником Ясінянського лісомисливського господарства та підприємцями деревообробної галузі. 

Під час наради були обговорені питання у сфері лісової галузі, а саме незаконної заготівлі та експорту деревини. Всі присутні домовилися про тісну співпрацю в даному питанні, щоб спільно посилити контроль за обігом лісу та усунути несанкціоновані, незаконні втручання. Керівник рахівської поліції Володимир Мателега застеріг підприємців деревообробної галузі не мати справи з сумнівними постачальниками та наголосив на тому, що поліція посилює роботу в цьому напрямку і всі, хто купуватиме деревину сумнівного походження, обов’язково будуть притягнуті до відповідальності, як і ті, хто її збуває. 
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com