Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські школярі перемогли на всеукраїнському турнірі

6 листопада 2016 р., 11:40

Юних інформатиків

З 26 до 31 жовтня цього року в місті Кременчуку Полтавської області відбувався XV Всеукраїнський турнір юних інформатиків. У цьому престижному змаганні взяло участь 16 команд з різних куточків нашої держави, які пройшли попередній відбір. Тобто змагалися кращі з кращих команд-програмістів України.

Закарпаття представляли учні різних шкіл області, зокрема Іван Фекете і Віталій Зубанич(11-класники Хустської гімназії-інтернату), Станіслав Томаш та Ігор Баренблат(Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, 11 клас), Адальберт Макарович (10-класник класичної гімназії м. Ужгорода).

Керівник команди – учитель-методист Хустської гімназії-інтернату, знаний в області педагог Микола Дронь.

Всеукраїнський турнір юних інформатиків відбувався у три етапи. На першому учасники змагалися в конкурсі домашніх завдань. Родзинкою цього етапу був конкурс штучних інтелектів. Його суть полягала у виявленні найкращої, розробленої вдома програми стратегічної гри.

На другому етапі впродовж п’яти годин потрібно було реалізувати поставлену журі турніру досить непросту наукову задачу, тобто написати відповідний програмний продукт.

Третій етап був присвячений розв’язанню алгоритмічних задач з інформатики за правилами АСМ. Всього було запропоновано розв’язати сім задач упродовж чотирьох годин.
Медіацентр УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com