Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Хустська районна лікарня заплатить 3 мільйони за ліки

21 червня 2014 р., 10:31

Отримає ці кошти дружина комунального аптекаря міста.

Хустська районна лікарня Закарпатської області 2 червня уклала низку угод з ТОВ «Хустфарм» на придбання товарів на суму 3,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендери проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки до того замовник двічі скасовував процедури закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників.

Зокрема замовлено ліків більше 400 найменувань, провітаміни, вітаміни й гормони, глікозиди та алкалоїди рослинного походження та їхні похідні, антибіотики – 127 найменувань, медичні прилади та інструменти – 265 найменувань, фармацевтичні препарати – 36 найменувань.

Власниками фірми «Хустфарм» є Василь Кузьма і Вікторія Дудчак, дружина Сергія Дудчака, який раніше сам входив до складу засновників. Сергій Дудчак є директором КП «Центральна районна аптека №12», а також співвласником і директором ТОВ «Аптека №12».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp