Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді панував азарт (ФОТО)

31 березня 2017 р., 17:20

На змаганнях

Наприкінціберезня у місті змагалися спортсмени з 12 регіонів.

{g}

В останні дні березня в Ужгороді пройшов чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях, в якому взяли участь 150 спортсменів з 12 регіонів країни. Вперше за роки Незалежності у змаганнях з цього виду спорту стартували представники Закарпаття: вихованці гуртків Мукачівського центру позашкільної освіти (директор Олександр Талабішка) та обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Валерій Корсак). Не зважаючи на те, що юні закарпатці виступили лише в одному з чотирьох видів програми, дебют можна вважати вдалим: - у радіоорієнтуванні мукачівські дівчата вибороли бронзові нагороди, випередивши традиційно сильні збірні Києва та Сумської області. В особистому заліку до десятки кращих у своїх вікових категоріях увійшли Ніна Цепурдей – 5 місце, Ярослав Попов – 9 місце та Катерина Цепурдей і Ніна Расчупкіна – 10 місця. Успішно, як для дебютного старту, виступили також Валерія Смочко та Олександр Ткачук (обидва фінішували з 11-м результатом), Олексій Міхеєв (12), ужгородець Андрій Василина (13), Людмила Калчева (14) та Олексій Шорін (18).

Молоді є з кого брати приклад: у змаганнях серед ветеранів старших 70 років, бронзові медалі на класичній дистанції у діапазоні 3,5 мегагерц та у радіоорієнтуванні виборов легендарний закарпатський радіоспортсмен, триразовий чемпіон СРСР із зв’язку на УКХ і колишній капітан збірної команди СРСР, майстер спорту міжнародного класу В'ячеслав Баранов. Свого часу за розробку нового датчика коду Морзе, який містив мікро-ЕВМ, В'ячеслав Петрович отримав Державну премію СРСР, й нині працює в Ужгороді у обласному радіоцентрі начальником цеху радіорелейних ліній.

А чемпіонами України з радіоорієнтування стали заслужені майстри спорту киянка Олександра Пархоменко та Олександр Марчук з Вінниці, у юніорських вікових категоріях – Лілія Тиха (Ж-19) та Катерина Демчук (Ж-14) з Волині, кияни Людмила Смик (Ж-16) та Федір Карпович (Ч-19), сумчани Єгор Редька (Ч-14) і Артем Мальований (Ч-16). Найсильнішими серед ветеранів визнані донеччанин Олександр Смирнов (Ч-40), Сергій Зеленський з Вінниці (Ч-50), Ігор Шевчук з Івано-Франківська (Ч-60) і киянин Олег Фурса (Ч-70).

Чудову організацію чемпіонату забезпечила суддівська колегія, яку очолював суддя національної категорії, ужгородець Дмитро Павлик.

Вже за місяць у Рівненській області проходитиме чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед школярів.
Ольга Шевченко

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com