Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Пішов з життя Володимир Чепа

10 травня 2017 р., 15:20

Внаслідок важкої недуги

Світлої пам’яті Володимира Чепи

10 травня 2017 року після важкої хвороби перестало битися серце директора Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Володимира Івановича Чепи. Будучи світлою доброю людиною, відійшов у вічність на світанку, коли перші теплі сонячні промені торкнулися рідної квітучої карпатської землі.

Більшу частину свого життя Володимир Чепа віддав туризму. Довгих 36 років керував Закарпатським центром туризму, професійно, як досвідчений капітан, скеровуючи обласний туристський позашкільний навчальний заклад до вершин професійної майстерності.
Народився Володимир Іванович 23 квітня 1949 року у с.Ільниця Іршавського району, що на Закарпатті. Після закінчення Ужгородського держуніверситету працював простим вчителем французької мови у рідному селі. Бурхливий розвиток туризму в ті роки і любов до неспокійного туристського життя привели до того, що опинився в Ужгороді. Працевлаштувався в Закарпатський центр туризму, а згодом і очолив його з серпня 1981 року. За його активної участі згодом було покращено матеріальну базу центру туризму, створено Мукачівську міську, Іршавську та Хустську районні станції юних туристів.

Володимир Чепа – кандидат педагогічних наук. Як здібний педагог і керівник нагороджений почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, нагрудними знаками «Почесний працівник туризму України» і «За заслуги», здобув звання «Заслужений вчитель України». В своїй роботі керувався головними принципами – задоволення засобами туризму і краєзнавства творчих потреб школярів Закарпатської області, надання педагогам методичної і практичної допомоги в розвитку туристсько-краєзнавчої та екскурсійної роботи.
Володимир Чепа вів активну громадську роботу, був віце-президентом обласної федерації спортивного туризму, президентом Асоціації туристичних підприємств Закарпатської області, обирався депутатом Ужгородської міської ради.

Не стало доброзичливої, привітної, сонячної людини. Мудрого керівника, доброго друга, глибокошанованого вчителя. Пам'ять про Володимира Івановича Чепу віднині житиме у вдячних серцях його учнів, колег, друзів і рідних, усіх, хто знав цю світлу особистість.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com