Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальники спільно з лісниками попереджали пожежі в екосистемах

17 травня 2017 р., 08:30

На Рахівщині

16 травня рахівські рятувальники спільно з працівниками ДП «Ясінянське ЛМГ» в урочищі Козьмещик провели роз’яснювальну роботу серед лісокористувачів та туристів. Необхідність проведення такого заходу обумовлена, насамперед, профілактикою пожеж у лісових масивах.

Саме тут впродовж літнього сезону проходить найбільша кількість туристів, котрі подорожують гірською місцевістю та підкорюють найвищу гору України – Говерлу. Аби запобігти вогняній біді, яка нерідко виникає через людську необачність, працівники лісгоспів облаштували тут так звані зони відпочинку, де люди можуть зупинитися під час подорожі та розпалити багаття.

Як повідомили лісники, вони намагаються створити відповідні умови для відпочинку людей на природі, цим самим зменшити ризик виникнення пожеж у лісових масивах.

Однак, як виявляється, не всі громадяни добросовісно відносяться до захисту лісів від вогню. Під час рейду інспектуючі виявили несанкціоноване вогнище, котре розпалили лісокористувачі під час рубки лісу. Побачивши людей у формі, вони накивали від багаття п’ятами, залишивши його напризволяще. Рятувальники та лісники негайно погасили вогнище за допомогою підручних засобів.

Далі, йдучи маршрутом, рятувальники та лісники інформували перехожих про випадки пожеж, які мали місце на території області та попереджали про відповідальність за порушення чинного законодавства. Також розповідали як і де саме необхідно розводити багаття та вручали їм листівки відповідної тематики.Загалом даний захід підтверджує важливість рейдових перевірок у лісових масивах області. І хоча на сьогоднішній день погодні умови не зовсім сприяють активному відпочинку в лісі, все ж перевіряючим вдалося виявити порушення та вчасно попередити пожежу в лісі.

Шановні громадяни! Будьте відповідальні та обережні під час поводження з вогнем! Розпалюйте багаття лише у спеціально відведених для цього місцях. Вживайте заходів безпеки та не допускайте перекидання полум’я на дерева, лісову підстилку. Не залишайте вогнище без нагляду та не дозволяйте малолітнім дітям гратися біля нього. Бережіть природу.
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com