Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Лісівники Великоберезнянщини закликають громадян утриматись від відвідування лісових масивів

10 серпня 2018 р., 10:25

Внаслідок значного підвищення температури повітря на території району зросла загроза виникнення пожеж в природних екосистемах, особливо в лісових масивах.

У вихідні та святкові дні різко збільшується відвідування лісів населенням, що створює загрозу виникнення лісових пожеж.

Директор ДП «Великоберезнянське лісове господарство» Ольга Олень каже, що у зв’язку з цим, колектив держлісгоспу звертається з проханням до жителів району по можливості утриматись від відвідування лісових масивів, а при його відвідуванні - дотримуватись «Правил пожежної безпеки в лісах України» - розводити вогонь лише у відведених для цього місцях, не кидати сірники чи недопалки де попало, а якщо ви зібрались додому то потрібно залити багаття водою та впевнитись, що воно згасло.

Пам'ятаймо, що ліс - це наші легені, наше багатство і наше майбутнє!

Охорона лісу від пожеж – моральний обов'язок кожного громадянина!

Дякуємо за взаєморозуміння. У випадку виникнення підпалів, загорань або лісових пожеж просимо повідомляти за тел. 101 – Державна пожежна рятувальна частина, 23-6-87 ; 23-8-39 – ДП «В.Березнянське ЛГ».
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com