Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Активісти проведуть флешмоб, аби врятувати кінотеатр "Ужгород"

31 травня 2017 р., 10:11

Завтра, 1 червня

О 13:00, на вулиці Волошина біля кінотеатру «Ужгород» активісти Ужгорода проводять флешмоб, щоб привернути увагу громади до критичної ситуації з кінотеатром. Найпомітніша частина флешмобу – вулична виставка із дослідженням Олега Олашина та Ліни Дегтярьової про будівлю міського кінотеатру.

Міський кінотеатр «Ужгород», який ще не так давно належав громаді, а нині знаходиться у приватній власності, переживає не найкращі часи. Запустіння й занепад змінилися на загрозу чи то реконструкції, чи то знищення. Щодня надходять тривожні повідомлення, які свідчать про те, що цінний інтер’єр пам’ятки вже знищується. Звернення до компетентних органів нічого не дають.

Будівля кінотеатру є яскравим зразком модернізму і належить до щойно виявлених пам’яток архітектури. Вона цінна з різних точок зору – і архітектурної, бо це пам’ятка світового рівня, і містобудівної, адже формує неповторний вигляд вулиці в самому центрі старого Ужгорода.

Ужгородський прес-клуб

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com