Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаттям курсуватиме потяг, який повезе в історію

13 червня 2017 р., 18:41

Занурить у цікавинки минулого

У серпні на Боржавській вузькоколійці, що в Закарпатській області, буде введено в експлуатацію післявоєнний німецький паровоз ГР – один з небагатьох, які вдалося зберегти в робочому стані. Таке рішення було ухвалено після перемовин Міністерства інфраструктури України з партнерами з Німеччини і Швейцарії та Закарпатською обласною державною адміністрацією, повідомляє ПроЗахід. 

Зазначається, що унікальний ГР-280 курсуватиме між Іршавою, Хмільником і Виноградовом двічі на тиждень: по п'ятницях і суботах. До цього потяг багато років працював на Кіровоградщині у місті Гайворон, останнім часом експлуатувався доволі рідко, переважно для туристів. Паровоз тягтиме три пасажирські вагони і один вантажний для велосипедів, дрібного вантажу та організації громадського харчування. Вагони використовуватимуть місцеві, тобто ті, які й до цього працювали на Боржавській вузькоколійці. Варто зазначити, що на Закарпатті ГР-280 буде не першим із цієї серії. Його брат – ГР-286 – експонат музею "Старе село" у Колочаві. 

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com