Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Москаль озвучив, які стратегічні для Закарпаття об’єкти слід відродити за допомогою органів центральної влади

22 липня 2017 р., 14:04

Голова ОДА дав інтерв'ю каналу "Тиса-1"

Геннадій Москаль дав інтерв’ю обласній телерадіокомпанії «Тиса-1», у ході якого назвав стратегічні для Закарпаття об’єкти, які слід відродити за допомогою органів центральної влади в першу чергу:
– По-перше, це «Музей лісу і сплаву на Чорній річці» в Міжгірському районі, який зараз у напівзруйнованому стані, – зазначає голова ОДА. – Таких музеїв усього два в світі, тому наш необхідно відновити якомога швидше. Він стане туристичною візиткою не тільки Закарпаття, але й усієї України. Попередні домовленості з Мінекології про фінансування реконструкції музею вже досягнуті.
По-друге, унікальна Боржавська вузькоколійка, яка зараз працює в «ослабленому» режимі через відсутність коштів. Цей об’єкт також має величезну туристичну перспективу, однак на його відродження необхідні значні фінансові вливання, які самому Закарпаттю не зібрати. До речі, наступного тижня на залізниці стартує пілотний проект із використання ретро-паровоза «ГР-280», який прибуває до нас із Кіровоградщини.
По-третє, Закарпаття має стати виноробною столицею України. Усі можливості для цього є, слід лише внести зміни в законодавство й виключити з переліку стратегічних об’єктів, що не підлягають приватизації, колишні радгосп-винзаводи. Інвестори (в тому числі закордонні) виявляють величезний інтерес до занедбаних виноградників колишніх радвингоспів, вони готові вирощувати тут європейські сорти винограду й робити чудове вино. Але не можуть цього зробити, бо ще в 1999р. хтось із «розумників» вніс радвингоспи в перелік стратегічних об’єктів, які не підлягають приватизації. Законопроект про зміни у відповідний закон уже зареєстрований у Верховній Раді…Схожі новини

Михайло Рівіс: "Центр не сміє забувати, що за Карпатами — ще один унікальний край великої України!"
Рівіс: Одне із моїх життєвих правил - поводити себе із людьми так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою (ФОТО)
Завідувач кафедри журналістки УжНУ - про проблеми та завдання медіаосвіти
«Двомовність для України – це поцілунок смерті» – професор Колумбійського університету
Михайло Волощук: «У 1980-х увесь апарат облвиконкому становив 17 чоловік!»
Олександра Артюхіна: «Так, я дівчина! І я знаю правило офсайду»
Руслан Федько - про акушерство, професійність, особливу методику і ризики (ФОТО)
Як спілкуватися з ромами (ФОТО)
Москаль: "Моя присутність тут - це вже половина вирішення проблеми Закарпаття"
Москаль: «Обласна рада виступає за всебічний розвиток української мови і мов національних меншин, що проживають в області»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com