Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді підпишуть Меморандум про відкриття даних

15 вересня 2017 р., 14:20

В Ужгороді 19 вересня дата-активісти та міська рада підпишуть Меморандум, та спільно розпочнуть кампанію з відкриття даних. Це – результат перемоги міста у всеукраїнському конкурсі «Відкритий виклик».

Підписання Меморандуму та презентація з цієї нагоди відбудеться у залі засідань Ужгородської міської ради (пл. Поштова, 3) об 11:30. Після презентації конкурсу всі охочі зможуть взяти участь у воркшопі з відкриття даних.

«Відкритий виклик» організовують «Дані міст» - спільна ініціатива Громадянської мережі ОПОРА та TechSoup Europe. Конкурс передбачає низку унікальних можливостей для переможців. Зокрема – допомогу в аудиті міських даних, залучення українських та іноземних фахівців, вивчення запиту від громади на те, які саме набори даних потрібно відкривати.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода

- Руслана Величко-Трифонюк, координаторка ініціативи «Дані міст»;

Нагадаємо, відкриття міських даних – це всесвітній тренд, що почав набирати обертів з 2009 року. Міські муніципалітети у всьому світі за час свого функціонування зібрали колосальну кількість інформації про своїх мешканців. Раніше ця інформація консервувалася і застосовувалась хіба для внутрішньої роботи органів місцевого самоврядування. З появою новітніх технологій ці дані можна застосовувати для створення різних ресурсів, що покращують якість життя міщан. Наприклад, на базі відкритих даних можна створювати аплікації, які дають змогу перевірити зі свого смартфону заповненість груп у садочках, дотримання санепідеміологічних норм закладами громадського харчування чи ознайомитися із рівнем безпеки у тому чи іншому мікрорайоні тощо.

Маєте додаткові питання? Ось електронна адреса організаторів у Києві: danimist@opora.org.ua. Сконтактуватися з дата-активістами в Ужгороді можна, написавши сюди: babilja@gmail.com. Контактна особа – Святослав Бабіля, 0637988475


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com