Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Вчора підписали Меморандум про співпрацю у створенні та діяльності представницького офісу в Ужгороді

2 серпня 2018 р., 09:35

1 серпня в камінному залі ОДА відбулася важлива українсько-угорська зустріч.

Українську сторону представляли: Геннадій Москаль – голова облдержадміністрації , Михайло Рівіс-голова обласної ради, Юдіта Євчак-заступник директора Європейського обєднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА та Рената Мойш-Шіман - начальник управління зовнішньоекономічних зв`язків, інвестицій та транскордонного співробітництва облдержадміністрації.

Серед поважних гостей: Арон Сакач - директор Спільного Технічного Секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП ,,Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна” 2014-2020, Сергій Замарі-менеджер Спільного Технічного Секретаріату.

Мета зустрічі – подальша співпраця Закарпаття з інституціями Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП, яка охоплює прикордонні території на угорському, словацькому, румунському та українському кордонах. Її заходи націлені на вирішення в основному соціальних, економічних і культурних питань. Звісно, на користь прикордонних регіонів.

Геннадій Москаль наголосив на важливості такої співпраці та означив її перспективи. Серед іншого йшлося і про відкриття бренч офісу у будівлі облради, який консультуватиме по ґрантовим європроектам.

Михайло Рівіс найперше сердечно подякував за підтримку Технічному Секретаріату Програми, відзначив її важливість для жителів краю та додав:

- Я переконаний, що відкриття такого бренч офісу стане майданчиком для співпраці, що однозначно сприятиме конструктивній реалізації спільних проектів, які для Закарпаття є дуже важливими.

Відтак відмітив, що особливо велике сподівання влада краю та депутатський корпус покладають на реалізацію проекту ZeroWaste, де головним партнером є Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА ( мова про поводження з твердими побутовим відходами,) що передбачає будівництво першого сміттєпереробного заводу на території Закарпаття.

- Тим самим ми починаємо вирішувати важливі проблеми забруднення навколишнього середовища краю та прикордонних територій, пов’язаних із утилізацією твердих побутових відходів, - підсумував М.Рівіс.

Угорські гості висловили свою підтримку озвученим пропозиціям керівництва краю. Та детально обговорили подальше співробітництво.

На завершення зустрічі директор Спільного Технічного Секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП ,,Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна” 2014-2020 Арон Сакач, голова обласної ради Михайло Рівіс та голова облдержадміністрації Геннадій Москаль підписали Меморандум про співпрацю у створенні та діяльності представницького офісу в Ужгороді.

Прес-служба облради

7 вкладених файлів

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com