Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ветерани війни та учасники бойових дій не можуть отримати ліки на пільгових умовах

8 жовтня 2017 р., 10:25

Останнім часом надходить багато звернень громадян про це

Ця ситуація виникла у зв’язку із тим, що постановою Кабінету Міністрів України 16.03.2017 №180 затверджено нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів, відповідно до цього переліку лікар має право виписати медичні препарати на пільгових умовах, які закуповуються за кошти державного та міського бюджету. В оновлений Національний перелік основних лікарських засобів не включено багато медичних препаратів, які ветерани отримували раніше.

3-го жовтня 2017 року Кабінет міністрів України ухвалив рішення перенести обов'язкову вимогу щодо здійснення закладами охорони здоров'я закупівлі лікарських засобів, включених до Національного переліку основних лікарських засобів (постанова Кабінету Міністрів України 27.09.2017 № 718).

Як зазначається, разом із відтермінуванням вимоги закуповувати ліки за Нацпереліком до 1 січня 2018 року відтермінована і вимога виписувати за пільговими рецептами на амбулаторному рівні тільки ті ліки, які включені до Нацпереліку. А отже, до кінця року лікарі можуть продовжувати виписувати пільгові рецепти на ліки, не включені до Нацпереліку

Це відтермінування дасть регіонам час точніше розрахувати свою потребу в ліках із Нацпереліку, а Міністерству охорони здоров'я – доповнити Нацперелік відповідно до консультацій з пацієнтами і лікарями, наголошують у МОЗ.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp