Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Влада введе іспит з української мови як іноземної

25 жовтня 2017 р., 09:15

У Кабміні стверджують, що зросла кількість громадян, яким потрібне підтвердження знання української мови.

В Україні планують ввести сертифікаційний іспит з української мови як іноземної, повідомляє урядовий портал.

У Кабміні пояснюють, що потреба в розробці та впровадженні міжнародно визнаного сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної виникла через зростання кількості громадян, які хочуть підтверджувати своє знання з цієї мови (зарубіжні українці, люди, яким потрібне підтвердження знань української мови як іноземної для професійної діяльності за кордоном, іноземці, біженці, мігранти).

"Іноземним українцям, тим іноземцям, які хочуть отримати громадянство України, іноземним студентам необхідно офіційно підтверджувати знання з української мови, тому ми повинні вирішити організаційні питання з введенням сертифікаційного іспиту якомога швидше", - цитує прес-служба віце-прем'єра В'ячеслава Кириленка.

Важливим етапом впровадження сертифікаційного іспиту стане затвердження стандарту, який відповідатиме нормативним документам CEFR (Common European Framework of Reference Спільна європейська система баз даних), рекомендованих резолюцією Ради ЄС (листопад 2001 року).

У Кабміні також повідомляють, що під головуванням Кириленка за участю міністра освіти і науки Лілії Гриневич, представників МЗС, Національної академії наук, установ вищої освіти і громадських організацій відбулася спеціальна нарада щодо врегулювання цього питання.

За його результатами створять робочу групу за участю провідних лінгвістів і практикуючих викладачів, яка до кінця року узагальнить всі існуючі підходи і напрацює єдиний стандарт для здачі сертифікаційного іспиту з української мови як другої іноземної.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp