Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді влаштують іспит для кандидатів на посаду мера

16 жовтня 2015 р., 15:07

Не всі кандидати готові його пройти

ГО «Інститут міста Ужгород» спільно з Pro Urbe проводить зустріч «Громадський іспит» для кандидатів на посаду міського голови. Зустріч буде проводитися 17 жовтня о 10:00 годині в Обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая.

Наразі підтвердили свою участь такі кандидати на посаду міського голови: Володимир Чубірко, Михайло Качур, Вікторія Слюсаренко, Ярослав Шафарь, Михайло Чурило, Сергій Ратушняк, Олександр Бедей, Олег Муртазін.

«Громадський іспит» - це можливість для всіх, кому небайдуже наше рідне місто, дізнатися, що стоїть за партійними гаслами. Ми ставимо собі за мету ознайомити громаду Ужгорода із програмами кандидатів на посаду міського голови, а саме з їхнім баченням і стратегією розвитку міста. Щоб проаналізувати стратегічні цілі кандидатів, визначити їхню актуальність для нашого міста, ми запросили групу експертів у різних сферах, які також зможуть надати свої рекомендації щодо програм розвитку міста.

Петро Сарваш, архітектор – експерт з містобудування та охорони культурної спадщини.

Оксана Станкевич – еколог, кандидат біологічних наук, президент РМЕО "Екосфера" – експерт з енергозбереження та озеленення міста.

Валентин Волошин, економіст – експерт зі стратегічного планування.

Володимир Феськов – громадянська мережа ОПОРА, Інститут політичної освіти – експерт з участі громадян у прийнятті рішень.

Юрій Дербаль – еколог, експерт зі сталого розвитку та енергоощадності.

Модератор зустрічі – Павло Гомонай.

Сподіваємося, що наша зустріч допоможе ужгородцям не тільки визначитися з вибором, але й дозволить у майбутньому контролювати дотримання проголошених кроків новообраним міським головою Ужгорода.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp