Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Майстра і Маргариту» показали в Ужгороді

10 липня 2018 р., 16:00

Головну роль у виставі зіграла Народна артистка України Ольга Сумська.

Вчора, 9 липня, в ужгородському драмтеатрі було людно. Зал – абсолютно заповнений. За кілька хвилин глядачі поринуть у світ містики, суперечностей, сумнівів, кохання та різноманітних життєвих картин. Все це – у легендарній виставі «Майстер і Маргарита» за однойменним романом Михайла Булгакова. знані актори.

Головну роль у дійстві зіграла Народна Артистка України Ольга Сумська. Понад 2 години актори талановито перевтілювалися у складні образи, правдиво зображаючи характери персонажів. Протягом вистави вирували різноманітні емоції: страх, біль, співчуття, розчулення та сміх. Абсолютно різні почуття гармонійно поєдналися у суцільну палітру вражень.

Кожен, хто побачив це дійство, відчув щось індивідуальне, але «порожнім» із театру, мабуть, не вийшов ніхто. Наприкінці вистави ужгородці підвелися з театральних крісел і гучно аплодували акторам. Дехто дарував квіти та презенти. Найбільше уваги містян, звісно ж, дісталося Ользі Сумській.

Вікторія Лисюк, «Час Закарпаття»
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com