Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді йшлося про рівність прав чоловіків та жінок (ФОТО)

18 серпня 2018 р., 12:00

Керуюча справами Виконкому взяла участь

Керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара взяла сьогодні участь у засіданні круглого столу на тему «Ґендерне програмування як інструмент до забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні», який відбувся у Закарпатській обласній державній адміністрації. Захід проводили у рамках проекту, що реалізується громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи», долучилися до участі представники органів місцевого самоврядування, держустанов, громадських організацій тощо.
Координатор проекту Марта Чумало розповіла присутнім про рекомендації CEDAW щодо виконання Україною Конвенції «Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок», резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», а також Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, прийнятої Кабінетом Міністрів України 11 квітня 2018 року.
Опісля відбулося обговорення, у тому числі перспектив забезпечення та реалізації рівних прав, можливостей жінок і чоловіків, врахування міжнародних зобов’язань у місцевих програмах та планах, впровадження європейських стандартів рівності.


Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com