Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські спортсмени отримали "по заслугам" (ФОТО)

7 вересня 2018 р., 15:05

Нагородили найкращих

У п’ятницю, 7 вересня, в фойє Закарпатської облради та ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні.

{g}

Це свято зібрало чимало видатних спортсменів та їх тренерів, викладачів фізкультури та просто любителів здорового способу життя. Виступаючи перед великою аудиторією, виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто зазначив:

- Дня фізичної культури і спорту в Україні традиційно відзначається щороку в першій половині вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості. Нині воно дуже важливе для всієї країни, бо здорова нація тоді, коли більшість людей веде здоровий спосіб життя, а насамперед, молодь. Наш славний край завжди славився своїми спортивними талантами, фізичним вихованням серед молодого покоління. Сьогодні наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання обласної ради. 

Тож, з нагоди свята, дозвольте від імені голови облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу привітати всіх спортсменів з професійним святом та вручити відзнаки найвищого законодавчого органу краю найкращим спортсменам, - промовив Йосип Йосипович та виконав приємну місію.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

ТРІФАНА Олександра Миколайовича
- старшого викладача кафедри фізичного виховання факультету здоров'я та фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 

ФОРКАВЦЯ Василя Васильовича- директора комунального підприємства стадіону «Карпати», тренера-викладача Хустської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Хуст-Нарцис» 

ЮЗЬВЯК Валерію Вадимівну- майстра спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, члена національної збірної України в групових вправах з художньої гімнастики, фіналістку Чемпіонату Світу, фіналістку чемпіонату Європи, учасницю Олімпійських Ігор Ріо 2016, багаторазову чемпіонку Етапів Кубків Гран Прі, багаторазову абсолютну Чемпіонку України

Грамотою обласної ради нагороджено:


МАДЯР-ФАЗИКАШ Емілію Олександрівну-
викладача кафедри фізичного виховання факультету здоров'я та фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет», майстра спорту України з фехтування За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя з дня народження і Дня фізичної культури і спорту

ТОВТ Катерину Іванівну-
тренера-викладача з тенісу Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту оголошено Подяку обласної ради:

ВЕРЕШ Ларисі Анатоліївні
- тренеру-викладачу з волейболу обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів

ШАЙТИЛАЄВУ Ізраілу Магомедовичу-
тренеру-викладачу з вільної боротьби Хустської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Хуст-Нарцис»

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя з дня народження і Дня фізичної культури і спорту оголошено Подяку обласної ради оголосити:

ІВАНКУ Василю Володимировичу- заступнику директора Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи 

Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com