Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Художниця продемонструвала ужгородцям свої роботи про Закарпаття (ФОТО)

12 вересня 2018 р., 10:05

Любов до рідної землі не згасима.

Коли любов безмежна – вона виливається на полотно: любов художниці Кристини Данко-Шолтес – це її рідна земля, її Закарпаття, це батьківщина, яка назавжди в серці. Про все це – персональна ретроспективна виставка мисткині, яка вчора відкрилася в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді.

Творчий доробок художниці, що буде представлений на виставці – це 48 робіт, виконаних акварелллю, олією, акрилом у різний період часу.

Роботи мисткині приваблюють своєю чистотою, прозорістю фарб, гармонійністю кольорів та композиції.

Для довідки. Перша персональна виставка художниці відбулася ще в липні 2007 року тут же, в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Тоді до експозиції ввійшли живописні та графічні роботи, створені протягом десятиліть творчої діяльності. Крім того, роботи мисткині виставлялися на міжнародних виставках, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту, вона брала участь у виставці акварелі учнів Золтана Баконія, присвяченій його 90-річчю. Творчість Кристини Данко-Шолтес відзначена різними нагородами, почесними грамотами за особистий вклад у розвиток міжнародного культурного партнерства у галузі образотворчого мистецтва та професіоналізм.

Виставка триватиме в музеї два тижні.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com