Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З ужгородськими мітингувальниками провів діалог виконавець реконструкції набережної Незалежності (ФОТО, ВІДЕО)

12 вересня 2018 р., 10:55

Обіцять представити всі необхідні документі для ознайомлення

Після хвиль протестів проти реконструкції Набережної Незалежності біля міської ради до обурених та небайдужих митінгувальників, які й надалі ствердо відстоють позиції щодо збереження липових алей в Ужгороді, вийшла очільниця фірми-виконавця реконструкції набережної, на яку з міського бюджету виділено чимала сума. Керівник пообіцяла, що «КБК» надасть всю не обхідну проектно-кошторисну документацію, аби невдоволена громадськість вивчила її.

У зв’язку з тим, що міський голова не вийшов на діалог з громадськістю, ужгородці вирішили взяти участь у виконкомі, який відбувається в ці хвилини.

Основні вимоги, які хочуть поставити ужгородці владі:

- спрямувати кошти, передбачені на "ремонт" набережної, на площу Петефі, щоб нарешті завершити її тривалий ремонт. Або ж звернутися виконкомом до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про перенесення передбачених 21 млн фінансування на наступний бюджетний рік.

- опублікувати на офіційному сайті Ужгородської міськради петицію ужгородців "Призупинення будь-яких втручань на набережній Незалежності", яка була підписана необхідною кількістю, однак всупереч законодавству і досі не опублікована.

Деталі – у відеосюжеті, опублікованого в мережі «Фейсбук» Віталієм Грегор:Євгенія 13.09.2018 10:40 IP: 3.214.112.92
Чому не висвітлюється думка всіх ужгородців, а тільки думка активістів. Набережну необхідно оновлювати! Досить все паплюжити.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com