Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородські рятувальники розповіли, як зберегти своє майно та здоров'я від вогню

13 листопада 2018 р., 15:30

Правила безпеки від рятувальників.

13 листопада ужгородські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання серед населення села Сторожниця.

Так як опалювальний період вже розпочався, особлива увага була приділена протипожежному стану приладів опалення та електромереж. Рятувальники нагадували селянам про небезпеку використання саморобних, або не сертифікованих електрообігрівачів, та застерігали від використання легкозаймистих рідин для розпалювання печей. Фахівці ДСНС поширили серед мешканців населеного пункту тематичні пам’ятки та нагадали про власну обережність, від якої найперше залежить збереження майна та здоров’я людей від вогню.

Крім подворового обходу надзвичайники навідалися і до вихованців місцевого дошкільного навчального закладу, де нагадали дітям, куди треба телефонувати у випадку біди. Також малеча дізналась про порядок дій у разі виникнення пожежі у приміщеннях закладу. Діти із задоволенням розглядали кольорові листівки із застережливою інформацією, які роздали їм рятувальники та обіцяли працівникам почесної професії дотримуватись усіх застережень.

{g}
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com