Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мінфін назвав курс долара на найближчі три роки

15 січня 2019 р., 08:10

У минулому році долар в Україні, в середньому, коштував 27,5 гривень, а цьогоріч очікується зростання до 28,2.

У найближчі три роки середня вартість долара зросте майже на три гривні. Про це свідчать дані Макроекономічного огляду і прогнозу Міністерства фінансів за січень.

"Обмінний курс у гривнях до долара США (в середньому за період) у 2019 році складе 28,2, в 2020 році - 29,7, у 2021 році - 30,4", - йдеться в огляді.Згідно з документом, у минулому році долар в Україні, в середньому, коштував 27,5 грн.

В огляді також повідомляється, що в 2019 році зростання економіки може сповільнитися до менш як 3%."Ключові макроекономічні ризики для негативного сценарію в 2019 році - це зростання напруги на сході України, подальше ускладнення доступу країн до міжнародних ринків капіталу, глобальне зниження "апетитів інвесторів до ризику", зниження цін на ринках металів і агропродукції, уповільнення темпів економічного зростання країн ЄС", - йдеться в огляді.Ці чинники збільшують ймовірність недосягнення прогнозованого економічного зростання на цей рік у 3%, відзначили в Мінфіні."В результаті, в 2019 році існує велика ймовірність відхилення від офіційного прогнозу в бік зниження, ніж підвищення", - йдеться в повідомленні.Як повідомлялося, українська гривня виявилася однією з найбільш недооцінених валют у світі в рейтингу Big Mac. За індексом Біг-Мака долар повинен коштувати 9,7 гривень.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com