Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Дитячі дні в ужгородському скансені» стартують

12 березня 2019 р., 08:25

Така ось цікавинка

Проект реалізовуватиметься за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Проект спрямований на дитячу аудиторію та передбачає запровадження у музеї Школи юного екскурсовода, підготовку та видання дитячого путівника по музею «Ремесла та промисли Закарпаття», розробку та друк буклетів з квестом-маршрутом для 3-ох вікових категорій дітей, що зробить огляд експозиції музею певною грою у пошуках найцікавіших експонатів. Даний проект дасть змогу дітям за допомогою освітнього гуртка та цікавої гри дізнаватися про архітектуру, побут та традиції Закарпаття.

Завершальним етапом проекту стануть «дитячі» дні в музеї, коли діти зможуть використати отримані знання в «Школі юного екскурсовода», відчути себе в ролі справжнього музейного працівника та проводити підготовлені ними екскурсії для дітей та дорослих. Всі учасники «Школи юного екскурсовода» будуть нагородженні грамотами та призами. Також протягом трьох днів всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах до Міжнародного дня захисту дітей (гончарство, розпис посуду, виготовлення екоторбинок та іграшок), що відбуватимуться на території музею.

Партнер проекту – ГО «Щасливі діти».

Слідкуйте за нашими анонсами, незабаром ми оголосимо набір до першої музейної «Школи юного екскурсовода».
Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com