Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Незабаром відновлять авіарейс "Ужгород-Київ" (ФОТО)

15 травня 2019 р., 18:30

За словами голови облради, область зацікавлена у відновленні рейсів хоча б 5 днів на тиждень.

Вже 30 травня буде підписано угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху.

На зустрічі зауважили, що людей не влаштовує кількість рейсів, тобто 12 на місяць. Літак відправлявся по п’ятницях, коли всі офіційні установи у столиці завершують робочий тиждень і по суті не було можливості вирішити жодного ділового питання. Також суттєвий недолік — висока ціна квитка.

У компанії "Мотор Січ" пояснили, що у ціну квитка входить утримання екіпажу та послуги інших дотичних служб. Якщо буде заповненість літака, тоді можна буде думати про зниження вартості перельоту.

Наразі авіакомпанія несе збитки, а тому представники запропонували винайти можливість їх компенсації.

Таким чином, присутні домовились обговорити питання компенсації на 15-й сесії обласної ради.

"Відтак через місяць проаналізувати стан справ, зокрема фінансову складову і ухвалити оптимальне рішення", - йдеться у повідомленні прес-служби обласної ради.

Нагадаємо, з 17 травня авіакомпанія "Мотор Січ" зупинила продаж квитків на рейс Київ-Ужгород-Київ. Директор Ужгородського аеропорту запевняв, що це ише тимчасове рішення, адже у планах компенсувати всі збитки авіакомпанії.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com