Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Празі пропонують Росії забрати пам'ятник радянському маршалу

24 серпня 2019 р., 11:39

Адміністрація міста втомилася відмивати монумент від фарби, якою його обливають місцеві жителі.

Глава адміністрації району Прага-6 Ондржей Колар, де розташовано пам'ятник радянському маршалу Івану Конєву, вважає недоцільним відновлювати пам'ятник через невпинне обливання фарбою і готовий віддати його в Росію. 

Про це в п'ятницю, 23 серпня, повідомляє Radio Praha.Колар каже, що адміністрація району Прага-6 зараз готує лист у посольство РФ, у якому запропонує забрати статую на свою територію. Таке рішення пропонується, щоб запобігти подальшим актам вандалізму, оскільки пам'ятник опиниться на території іншої держави.Колар підкреслив, що пам'ятник регулярно обливають фарбою і він не бачить сенсу "витрачати гроші жителів Праги-6 на те, що вони не хочуть у себе бачити". Він також заявив, що цього разу статую не будуть відмивати від червоної фарби коштом жителів Праги."Цього разу ми вирішили залишити його (пам'ятник. - ред.) таким, як його спаплюжено, тому що, і це моя суб'єктивна думка, написи, зроблені червоною фарбою, засвідчують правду", - підкреслив Колар.Зараз на монументі залишилися написи червоною фарбою: "Ні кривавому маршалу!" і "Ми не забудемо". Останнє з написаного натякає на роль Конєва в придушенні Празької весни наприкінці 1960-их років.Нагадаємо, днями пам'ятник радянському маршалу Конєву в Празі вкотре облиличервоною фарбою.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com