Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальники пішли в люди (ФОТО)

31 серпня 2019 р., 10:00

Задля безпеки

Рятувальники Закарпаття намагаються зменшити кількість пожеж та травмування на них людей і у зв’язку з цим проводять різноманітні заходи, одним з яких є комплексні пожежно-профілактичні відпрацювання. Сьогодні, 30 серпня, подібні просвітницькі заходи відбулись у п’яти районах краю: Рахівському (с. Костилівка), Берегівському (с.Кідьош), Тячівському (с. Біловарці), Міжгірському (с. Голятин) та Перечинському (с.Порошково).

До відпрацювань фахівці ДСНС залучили представників місцевої влади, соціального захисту, правоохоронців та найактивніших жителів населених пунктів. З їх числа було створено декілька груп та за їх участі проведено інструктажі, бесіди та розмови серед мешканців відповідних громад, приділяючи особливу увагу одиноким та хворим громадянам, інвалідам, багатодітним сім’ям та особам з групи ризику.

Спілкуючись з людьми вогнеборці попереджали про небезпеку пожеж та основні причини їхнього виникнення, також проводили профілактичні бесіди на тему безпеки в побуті, обережності у поводженні з газом та нагадували, що пожежі в екосистемах становлять велике лихо не тільки для природи, а й для самих громадян. Також, рятувальники звертали увагу на алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та доводили до відома селян пожежну статистику.

Окрім бесід з населенням та представниками влади, фахівці Служби порятунку відвідали заклади із масовим перебуванням людей: магазини, автобусні зупинки, місцеві амбулаторії тощо. Працівникам установ соціальної, культурної та медичної сфер, а також закладів харчування та обслуговування населення було роз’яснено основні вимоги пожежної безпеки на робочому місці та проведено серед них інструктажі, щодо дій під час виникнення пожеж чи інших пригод.

Відпрацювання закарпатських населених пунктів триватимуть і надалі. Адже як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають надзвичайно позитивний результат, оскільки після візиту фахівців селяни набагато частіше задумуються над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації рятувальників у повсякденне життя.

У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp