Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В облдержадміністрації відбулася презентація книг для дітей (ФОТО)

20 вересня 2019 р., 15:15

Сьогодні, 20 вересня, у прес-центрі облдержадміністрації відбулася презентація книг Галини Малик «Мандри та подвиги лицаря Горчика» та Людмили Кудрявської «На арені цирку».

Представляли видання автори книг Галина Малик, Людмила Кудрявська, видавець Олександра Гаркуша, т.в.о. департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Комарницький.
– Ми продовжуємо серію презентацій книг, виданих цьогоріч коштом обласної програми підтримки видання творів закарпатських авторів, – сказав Василь Комарницький. – Вже побачили світ 14 книжок. Ще над двома робота завершиться у жовтні.
Василь Комарницький зауважив, що не так багато друкується дитячих книг, які варті того, щоб їх читали діти. Книги Галини Малик та Людмили Кудрявської, які видані за сприяння облдержадміністрації, маленького читача захоплять цікавими сюжетами, незвичайними пригодами. Це професійно написані і якісно видані книги.
Видавець Олександра Гаркуша зазначила, що на виданих видавництвом книгах вже виросло ціле покоління. І чимало з цих книг не змогли б побачити світ, якби не кошти обласної програми підтримки закарпатських авторів. Хоча дитячі книги для роботи видавництва й найскладніші, й найдорожчі.
Галина Малик розповіла про історію написання свого твору, перша частина якого вийшла 10 років тому. Пригоди лицаря Горчика відбуваються у Криму. Книгу, до слова, авторка також почала писати 2013 року на сонячному півострові. З того часу там відбулися відомі сумнозвісні події. Герой книжки також воює там з ворогами і врешті перемагає. Ілюстрації до книги за рекордно короткий термін – за місяць і 10 днів створила молода художниця Соломія Ковальчук, а сама книга теж побачила світ у рекордні три місяці.
За словами Людмили Кудрявської презентована нині книга – данина пам’яті другу, письменнику, чудовій людині Льву Луцкеру, який, будучи вже прикутий до ліжка, взявся малювати. Його малюнки ілюструють видання.
Голова обласної організації Спілки письменників України Василь Кузан поділився, що книгами присутніх авторів привчає до читання своїх онуків.
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com