![](http://images.chas-z.com.ua/2019/10/23/77807/2/172803.jpg)
22 жовтня на екскурсію до 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст завітали вихованці дошкільного навчального закладу № 6 «Ластівочка».
Дітлахам було цікаво прогулятися гаражним приміщенням та роздивитися всі деталі пожежних автомобілів. Малеча із захопленням дивилась на спорядження та оснащення бійців ДСНС, а також охоче приміряла костюм вогнеборця.
На завершення заходу діти подякували за пізнавальну екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпеки, які їм нагадали працівники Служби порятунку "101".
У ДСНС України у Закарпатській області