Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Павло Ковач "виставиться" в Ужгороді

29 листопада 2019 р., 17:40

Персональна виставка «Стіна» відчинить свої двері для відвідувачів 3 грудня о 16.00 год.

Роботи, що складатимуть експозицію не є ретроспективою, хоча й виконані в різні роки, але об’єднані загальною концепцією – «Стіна».
Народився 9 червня 1959 року в селі Свобода Берегівського району Закарпатської області.

Фахову освіту здобув в Ужгородському училищі прикладного мистецтва (1976-1980). Його педагогами з фаху були Іван Маснюк, Шандор Петкі. Головним вчителем митець вважає Павла Бедзіра.

З 1993 року є членом живописної секції Закарпатської організації Національної спілки художників України. Працює в галузі станкового живопису, графіки, перфомансу, інсталяції.

Лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі в галузі образотворчого мистецтва за живописний твір «Холодний вітер Nord vest» (2018 р.).

Окремою сторінкою мистецького життя Павла Ковача є його причетність до закарпатського монументального мистецтва. У 80-х роках ХХ ст., працюючи головним художником на турбазі «Світанок», виконав настінні розписи на турбазах: «Світанок» (Ужгород), «Верховина» (с. Кам’яниця), «Дубовий гай» (с. Кострино).

Шістнадцять років (з 2002 по 2018 рр.) віддав роботам з реконструкції та відновлення настінного живопису знакових сакральних об’єктів Закарпаття.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp