Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В облдержадміністрації розглянули проект інтегрованої стратегії просторового розвитку територій

4 грудня 2019 р., 17:35

В облдержадміністрації розглянули проект інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі

Участь у нараді взяли перший заступник голови ОДА Олексій Гетманенко, начальник управління містобудування та архітектури Микола Пігуляк, представники ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя», який є виконавцем зазначеного проекту, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Львівської та Волинської облдержадміністрацій.

Привітавши учасників, Олексій Гетманенко наголосив, що цей важливий планувально-аналітичний документ дозволить здійснювати планування прикордонних територій України та Польщі на якісно вищому рівні.

– Зазначу, що вперше до цього процесу було залучено не тільки Львівську і Волинську, а й Закарпатську область, оскільки ми маємо зацікавлення щодо налагодження логістичної інфраструктури з Підкарпатським воєводством Польщі, формування нових транскордонних зв’язків, – підкреслив Олексій Гетманенко. – Першим етапом було розроблення проекту узгодження картографічної основи і виділення меж прикордонного регіону, створення гео-інформаційної моделі, аналіз даних містобудівного та господарського розвитку. Також здійснено обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку.

Під час другого етапу розробили схему транспортної інфраструктури прикордонного регіону в ув’язці з розвитком міжнародних транспортних кордонів, визначених Генеральною схемою планування території України та міжнародними програмами просторового розвитку. Визначили й оптимальні місця створення нових пунктів пропуску через державний кордон. Було здійснено оцінку стану навколишнього природного середовища прикордонного регіону та визначено ключові заходи з його охорони. Сьогодні ми зібрались для обговорення третього етапу проекту.

Відтак, учасники наради обговорили результати першого та другого етапів реалізації проекту, представники «ДІПРОМІСТО» представили проект третього етапу його реалізації, цілі і завдання в контексті реформування законодавчої бази просторового планування та євроінтеграції. Йшлося також про розвиток туризму та рекреації в прикордонному регіоні, стан навколишнього природного середовища тощо.


Прес-служба ОДА

Схожі новини

До дітей одного з ужгородських районів завітали прикордонни
У Горондівській ОТГ обговорили проєкт плану соціально-економічного розвитку громади
Масштабний проект із розбудови Футбольної академії здатен надати потужного розвитку футболу
У Мукачівському виші відсвяткували 150 річницю Державного Гімну України(ФОТО)
Валерій Пацкан: За 8 місяців поточного року недонадходження загального фонду Держбюджету сягнули понад 46 млрд грн
Зміни щодо подачі документації із землеустрою до електронного Державного фонду
В Ужгороді урочисто пронесли містом величезний прапор України (Фото)
Валерій Пацкан: Вже у I кварталі 2019 року збільшено річний план як державних запозичень, так і витрат на погашення боргу на 40 млрд грн
У Заріччі добре розвинена інфраструктура
Регіональний центр розвитку місцевого самоврядування офіційно прописався в Ужгороді (ФОТО)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com