Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Олексій Гетманенко разом з керівниками Свалявщини вирішували проблеми району (ФОТО)

14 січня 2020 р., 11:40

Такі плани

Вчора, 13 січня, в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч в.о.голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка з головами Свалявської РДА та райради – Романа Тарабія і Мирослави Ливч. Йшлося про соціально-економічний розвиток району, пріоритетні завдання, зокрема: залучення інвестицій, розвиток туризму, розбудова дорожньої інфраструктури, створення робочих місць, прозоре використання бюджетних коштів тощо.

За словами очільників Свалявщини, впродовж останніх років у водопровідно-каналізаційному господарстві району накопичилась велика кількість проблем, які потребують термінового вирішення та значних фінансових вкладень. Фактично в більшості випадків кошти, виділені з бюджетів різних рівнів, використовувались лише на «латання дірок». Реконструкція або будівництво нових об’єктів у потрібних масштабах не велись. Із загальної протяжності водопровідної мережі значна частина є зношеною або аварійною.

- Проблеми водопостачання населення та якості питної води мають стратегічне значення і потребують комплексного вирішення, - зауважив Олексій Гетманенко. Посадовець доручив керівникам Свалявського району передбачити необхідні кошти для забезпечення виконання розроблених місцевих програм, аби забезпечити населення якісною питною водою в достатній кількості. На сьогодні розроблений проєкт «Реконструкція водопровідної насосної станції по вул. Донського та мереж водопосатачання та водовідведення вул.Ярослава Мудрого в м.Свалява» та включений у перелік об’єктів державної програми за рахунок фонду державного регіонального розвитку на 2020 рік, тож відповідне співфінансування має забезпечити місцевий бюджет. Загальна вартість проєкту - майже 8 млн грн, з яких 933 тис грн - кошти місцевого бюджету.
Інше, не менш важливе питання для свалявчан – капітальний ремонт районної лікарні з провадженням енергозбереження лікувального корпусу. Торік ремонтні роботи не були виконані у зв’язку із не підписанням договору з підрядною організацією. Керівники району запевнили очільника області, що забезпечать співфінансування у 2020 році для завершення робіт за підтримки коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна сума капремонту сягає 9 млн грн, з яких майже 2 млн грн - кошти місцевого бюджету.

Насамкінець Олексій Гетманенко наголосив на подальшій конструктивній роботі та вирішені актуальних питань, що потребують мобілізації зусиль виконавчої гілки влади та органів місцевого самоврядування області і району. Зі свого боку пообіцяв сприяння у вирішенні проблем задля збалансованого соціально-економічного розвитку територіальних громад Свалявщини.
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com