Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Австралійська влада вбила п'ять тисяч верблюдів

16 січня 2020 р., 08:19

Тварин довелося відстрілювати через їхні нальоти на місцеві громади і забруднення ними води.Влада Австралії прийняла рішення вбити п'ять тисяч верблюдів.

Про це пишетелеканал Fox 13.У штаті Південна Австралія величезні стада верблюдів через посуху і високі температури влаштовують нальоти на сільські громади. Тварини знищують запаси їжі і води для місцевих жителів.Слабкі тварини гинуть у водоймах і забруднюють воду, ускладнюючи життя місцевим жителям. Влада відзначила, що вони повинні передовсім захищати запаси води, людей похилого віку і дітей.Верблюди з'явилися в Австралії в середині XIX століття під час дослідження континенту. Зараз в австралійських пустелях їх більше мільйона. Верблюдів вважають шкідниками, загрозою для місцевої флори і забруднювачами водойм.Раніше повідомлялося, що під Києвом у приватному зоопарку морили голодом тварин. Також Корреспондент писав про те, що в Австралії вдвічі погіршили оцінку кількості загиблих у пожежах тварин.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com