Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці скаржилися на життя Гетманенкові (ФОТО)

14 січня 2020 р., 16:05

У вівторок, 14 січня, перший у новому році особистий прийом громадян провів в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Жителі краю клопотали щодо вирішення проблемних питань, зокрема, посприяти в отримані матеріалів про земельну ділянку, перерахунок пенсії, наданні матеріальної допомоги на лікування та ін.
До прикладу, правознавець Олександр Пересоляк звернувся до очільника краю посприяти присутньому на прийомі громадянину К.Манукян в отриманні громадянства України.
- Верховний Суд у своїй постанові від 24 квітня 2019 року по справі зазначив, що суди дійшли обґрунтованого висновку про те, що позивачем здійснено всі необхідні та залежні від нього дії з метою набуття громадянства України з моменту виникнення у нього такого права. Не зважаючи на це, позитивного вирішення питання отримання позивачем громадянства України не одержано, - зазначив О.Пересоляк.
А жителі с.Ратівці Ужгородського району звернулися із колективною скаргою про незаконні, на їх думку, дії Держгеокадастру в Закарпатській області щодо видачі земельних ділянок без згоди громади.
- Просимо припинити передачу земель, що знаходяться поза території села, як такі, що перебувають у користуванні жителів села ще з початку 90-х років, - зазначила голова Ратівської сільради Тетяна Андрусь. – Також просимо втрутитись у ситуацію, яка відбувається в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області, зокрема, що стосується видачі документів на оформлення земельних ділянок невідомим особам на ті земельні ділянки, де селяни мають державні акти.
В іншому колективному зверненні від УжНУ йшлося про необхідність виділення коштів для створення лабораторії на фізичному факультеті вишу. «Просимо віднайти фінансову можливість у рамках регіональних освітніх програм на придбання інтерактивного лабораторного обладнання для існуючого кабінету фізики, створивши таким чином сучасну SТЕМ-лабораторію при кафедрі ТЕІБ ДВНЗ УжНУ, яка могла б стати науково-практичним полігоном для талановитої учнівсько-студентської молоді та вчителів Закарпаття», йдеться у листі ректора університету В.Смоланки.
На кожне звернення краян Олексій Гетманенко дав конкретні доручення керівникам структурних підрозділів для опрацювання та вирішення проблемних питань, зазначивши, що усі заяви перебуватимуть на особистому контролі.

Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com